O Nas

Materiały dydaktyczne do nauki języka angielskiego

Witamy w Efluella

Witamy w eFluella – wyjątkowym miejscu zrodzonym z pasji dwójki anglistek z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w nauczaniu dzieci, młodzieży i dorosłych.

Dlaczego materiały od eFluella?

Dzięki wieloletniej pracy w szkołach na różnych etapach edukacyjnych, kursach językowych, pełnieniu funkcji egzaminatorów (egzaminu ósmoklasisty oraz egzaminu maturalnego), dobrze znamy potrzeby zarówno uczniów, jak i nauczycieli. Nasze materiały są wysokiej jakości, kreatywne, tworzone na bazie własnego doświadczenia, chęci odmiany metodyki nauczania oraz uatrakcyjnienia zajęć.

Korzystając z naszych materiałów jako nauczyciel możesz znacznie skrócić czas przygotowywania się, a swoim uczniom zaoferować atrakcyjne i angażujące lekcje języka angielskiego. Jeśli jesteś uczniem, z pewnością znajdziesz u nas ciekawe materiały do nauki. Z nami nauczanie i uczenie się stają się efektywne i przyjemne. Jeśli kochasz język angielski to jesteś we właściwym miejscu!

Magister filologii angielskiej (specjalizacja biznes i translatoryka)

MAŁGORZATA BRASSEAUX

MAŁGORZATA BRASSEAUX

Wieloletni egzaminator egzaminu ósmoklasisty i egzaminu maturalnego, terapeuta Instrumental Enrichment – (metoda stymulująca procesy poznawcze i zakładająca budowanie strategii bardziej efektywnego rozwiązywania zadań i problemów i krytycznego myślenia), przewodnik turystyczny, pilot oraz kierownik wycieczek, koordynator i twórca międzynarodowych projektów Erasmus.

Magister filologii angielskiej (specjalizacja nauczycielska)

IZABELA CZAPSKA

IZABELA CZAPSKA

Wieloletni egzaminator egzaminu ósmoklasisty i egzaminu maturalnego oraz weryfikator OKE w zakresie egzaminu maturalnego, absolwentka studiów podyplomowych Zarządzanie oświatą.